Nože, dýky a biblické meče

BOSS, BEAST, ŽIŽKA, GRIZLY II, SV.JIŘÍ a SV. MICHAL

Před ukončením činnosti jsem navrhl a vyrobil bojové nože BOSS, BEAST, dýku ŽIŽKA, lovecký tesák GRIZLY II, biblické meče SV.JIŘÍ a SV. MICHAL.

Jubileum vzniku ČSR 1918- 2018

Jubileum - 100

V roce 2018 jsem se seznámil s npor.Ing. Vladimírem Svobodou - PPÚ PZ Nitra SR, který delší dobu uvažoval o vzniku dýky, která by nám připomněla 100 let od vzniku ČSR, výsledkem byla první limitovaná edice - 10 ks, dýky "JUBILEJNÍ-100", na jejímž vzniku se podíleli npor. lng. V. Svoboda - design, L. Maďarič - čepel, a rukojeť z kožených plátků nožíř, výrobce bojových nožů - Jozef Gutten - Sklabiná SR.

Po "JUBILEJNÍ" následovala dýka M. R. ŠTEFÁNIK - 8ks a po ní další jubilejní dýka T. G. MASARYK 7 - ks. Jelikož v roce 2019 bylo k dýkám vyrobeno více čepelí a kování, je možné,že se na trhu objeví ještě pár kousků těchto dýk.

Jako výsledek spolupráce (s ing.Svobodou) vznikly ještě nože Rex Lupi a Boudicca, které rovněž přidávám na stránky.

UKONČENÍ ŽIVNOSTI
1.4.2020 jsem ukončil živnost, po více jednáních jsem podepsal smlouvu s firmou Mikov, která bude pokračovat ve výrobě mých nožů ve stejném designu a kvalitě a s mojí značkou. S Mikovem budu spolupracovat jako designér a konzultant, rovněz budu přijímat zakázky, které budu přédávat Mikovu. Věřím v úspěch společné práce.

Lubomír Maďarič

PF2020

Šťastný Nový rok

Šťastný Nový rok 2020 Vám přeje Lubomír Maďarič

Fotografie z výstavy PODZIMNÍ NOŽE 2019

Fotogalerie PODZIMNÍ NOŽE 2019

Do fotogalerie byly přidány fotografie z výstavy PODZIMNÍ NOŽE 2019. Odkaz na FOTOGALERIE Z VÝSTAVY PODZIMNÍ NOŽE 2019 ...

JATAGAN.EU

www.jatagan.eu

Vážení nadšenci nožů, chci Vás informovat o možnosti rozšířit si obzor sledováním novinek, reklam, nových technologií na jatagan.eu.Před časem mne oslovil pan Martin Kuchovský s Jataganu s možností rozhovoru o mé činnosti,již delší dobu jsem žádné interwiev neposkytl, tak jsem souhlasil. Musím říct, že to byl rozumný počin, protože na základě rozhovoru jsem získal několik zakázek, viz: KROTITEL OCELI LUBOMÍR MAĎARIČ, proto bych rád poděkoval Jataganu za tuhle nabídku a taky bych chtěl doporučit zájemcům o nože, aby se obraceli s důvěrou na JATAGAN, můžu jenom doporučit, tahle firma je profi a splní obyčejně i velmi náročná přání
s pozdravem Lubomír Maďarič

Fotogalerie z výstavy BRNO SUPER 2018

BRNO SUPER 2018

Nově jsme přidali fotogalerii z výstavy BRNO SUPER 2018. Odkaz na FOTOGALERIE ...

Fotografie z výstavy BRNO SUPER 2017

Fotogalerie BRNO SUPER 2017

Do fotogalerie byly přidány fotografie z výstavy BRNO SUPER 2017. Odkaz na BRNO SUPER 2017. Dále byly do fotogalerie přidány soutěžní nože z výstavy BRNO SUPER 2017. Najdete je SOUTĚŽNÍ NOŽE - BRNO SUPER 2017.

ZDOBENÝ NŮŽ LEGIONNAIRE

LEGIONNAIRE

Na stránky byl nově přidán zdobený nůž LEGIONNAIRE podrobnosti v detailu nože: ZDOBENÝ NŮŽ LEGIONNAIRE.

Lubomír Maďarič 70

Lubomír Maďarič

Meč KABALA

KABALA

Na stránky byl nově přidán meč KABALA podrobnosti v detailu meče: Meč KABALA.

PF2015

Radostné vánoce

Radostné vánoce a šťastný Nový rok

Nové bojové nože

Bojové nože

Na stránky jsou přidány nové bojové nože. Jsou to: bojový nůž BISON a bojové nože VETERÁN SK A a VETERÁN SK B. K prohlédnutí jsou v sekci BOJOVÉ NOŽE.

Fotografie z výstav

Fotogalerie

Sekce VIDEO byla změněna na MÉDIA. Nově si můžete v této sekci prohlédnout fotografie z výstavy BRNO SUPER 2013. Odkaz na FOTOGALERII ...

Nové bojové nože pro rok 2013

Bojové nože 2013

Na stránky jsou přidány nové bojové nože pro rok 2013. Jsou to: bojový nůž FIGHTER, nůž PILOT a dýka SCIPI. K prohlédnutí jsou v sekci BOJOVÉ NOŽE.

Zavírací nože pro rok 2013

Zavírací nože 2013

V sekci ZDOBENÉ NOŽE přibyly nové zavírací nože PAPILON a HANKA. Jsou vyrobeny z damascénské uhlíkaté oceli a zdobeny drahymi kameny.

Zdobené dýky SAMSON A a B

Zdobené dýky 2013

Dvě nové zdobené dýky z damascénské oceli s niklem zdobené smaragdy, diamanty a dalšími drahými kameny najdete v sekci ZDOBENÉ NOŽE. Na rukojeti z mamuta je scrimshaw s námětem Samsona.

Novinky 2012

Nože s diamanty

Investiční nože DIC s diamanty v limitovaných sériích. Nože si můžete prohlédnout v katalogu nožů v kategorii zdobené nože.

limitovaná série

Nové www stránky

www.knives.cz

Připravili jsme pro vás nové www stránky v případě námětů nám napište vzkaz přes odesílání zpráv v sekci Kontakt ...

Výstavy

Právě pro Vás nemáme žádné informace o výstavách.